HAKKIMDA

yasin şahin
1985 yılında Trabzon’ un Arsin ilçesinde doğdum. İlköğretimi evimizin karşısındaki Atatürk İlköğretim Okulunda okuduktan sonra lise için Sürmene Hasan Sadri Yetmişbir Anadolu Lisesine gittim. Sonrasında ufak bir dershane macerası ardından 2006 yılında Karadeniz Teknik     Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü  kazandım. Üniversite hayatımda programlama ile ilgili birçok alanda uğraştım. Fakat üzerinde en çok çalıştığım ve projelerin neredeyse tamamını yaptığım C# üzerine yoğunlaştım. Masaüstü uygulamalarda C# kullanırken, WEB projelerinde ise JSP (JAVA Server Pages) ve PHP kullandım. Derleyici Tasarımı, WEB, Görüntü İşleme, Veritabanı, Yapay Zeka, Yapay Sinir Ağları gibi alanlarda gerek özel gerekse ders projeleri olarak uğraşma fırsatı buldum. Şu an da Tıp Bilişimi ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinde paralel olarak yüksek lisans yapmaktayım. Lisans mezuniyetimden sonra Trabzon Teknokent BilTek Yazılım firmasında ardından da Özel İmperial Hastanesinde çalıştıktan sonra Eylül 2013’te Gümüşhane Üniversitesi Torul Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı Bölümüne Öğretim Görevlisi olarak atandım. Haziran 2017 tarihi itibari ile de Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığına atandım. Biraz yoğun olmakla beraber elimden geldiğince ve fırsat buldukça paylaşımlarda bulunmaya çalışacağım…

9 Comments:

  1. elinize ve dilinize sağlık hocam anlatımlarınız çok iyi keyifle izliyorum

    • Teşekkür ediyorum elimden geldiğince ve zamanım olduğunca faydalı olabileceğini düşündüğüm şeyleri paylaşmaya çalışıyorum.

  2. ban yardımcı olurmusunuz.

  3. hocam elimde yazılım mimarileri test sorusu var cevaplarını yapamadım bana yardımcı olurmusunuz ?

  4. yok hocam sizin sayfaya koyduğunuz sorular değil benim elimde başka yazılım mimarileri soruları var bir türlü cevaplandıramıyorum bana bu konuda yardım eder misiniz.

  5. hocam çözemediğim test sorularını msn adresinize word dosyası olarak attım

  6. yardim edcekmisiniz ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.